Loading...

News

Magazine/Personal WordPress Blog Theme 10.5 indir

Bjorn, herhangi bir kişisel veya dergisi tarzı blogu benzersiz bir ilgi çekici ve sürükleyici bir deneyime dönüştürecek temiz, modern ve şık bir WordPress temasıdır.

Bjorn’u yarattık çünkü insanların onları ilgilendiren içeriği nasıl yaşadığını ve paylaştığını önemsiyoruz. Bjorn’un şık ve çürümüş geri hissi, takipçilerinizi etkileyecek, ilham verecek, eğlendirecek veya onlara meydan okuyacak içerikler için mükemmel sesi belirliyor. Bu güçlü, duyarlı WordPress blog teması, kişisel ya da dergisi tarzı blogunuz için idealdir, tutkunuz seyahat, güzellik, moda, doğa, fotoğrafçılık, mimarlık, DIY… liste uzayıp gidiyor! Dünyayla ne paylaşmak istersin? Bjorn ile olasılıklar sonsuzdur.

Sınırsız blog stilleri ve düzen kombinasyonları (farklı başlık stilleri, 7 blog listeleme düzenleri, 10+ Özel Mesajlar Slider düzenleri, alternatif Revolution Slider, 650+ yazı tipleri), Sınırsız renk temaları (10 önceden tanımlanmış, kendiniz yaratmak için sınırsız), yapılandırılabilir seçenekler düzinelerce – ve tüm bunlar, benzersiz kullanıcı dostu Bjorn Kontrol Panelimizde farenizin 1 tıklamasıyla yönetebilirsiniz.

Tema müşterileri için e-posta desteğinin satış sonrası e-postasını sağlamak için özel destek ekibimiz var.

 

 

Demo : http://www.2035themes.com/journalist/

 

İndirme : http://tr.link/1OVS

Bir Cevap Yazın

Scroll to top