Loading...

News

Profesyonel wordpress otel teması

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte artık tüm işlemler online olarak internet üzerinden yapılmakta olup, insanlar her türlü ihtiyacı için hemen internet üzerinden inceleme yapmaktadır. Hal böyle iken hotel, motel ve otel firmaları da, bu gelişime ayak uydurma ihtiyacı hissederek tüm hizmetlerini internet üzerine taşımaktadır. Şöyle ki, yaz tatili için bir hotel/motel ve otel araştırması yapan bir kimse ilk olarak internet üzerinden güvenilir ve kaliteli otel firması bulmayı hedeflemektedir.

Bu nedenle her türlü hotel, motel ve otel firmalarının, kendilerini müşterilerine karşı son derece prestijli, güvenilir ve kaliteli olarak gösterebilecek profesyonel bir hotel, motel ve pansiyon sitesine ihtiyaçları bulunmaktadır.

İşte tam da bu noktada ekibimiz, tüm hotel, motel ve pansiyonlar için First Class Hotel Scripti ile her türlü detayı derinlemesine ve en ince ayrıntına kadar düşünerek hizmetinize sunmuştur. First class hotel Scripti ile otel/motel ve pansiyonunuzu internet üzerinden profesyonel ve başarılı bir şekilde müşterilerinizin hizmetinize sunabilir ve müşteri portföyünüzü iki katına çıkarabilirsiniz.

First class otel Scripti ile oteliniz için bilgilendirici ve tanıtıcı sayfalar ekleyebilir, fotoğraf galerisi ile müşterilerinize görsel sunumlar yapabilirsiniz.

Otel Scriptimiz ile hotel, motel ve pansiyonunuza ait oda türleri ve odalarınızı kolaylıkla web sitenize yükleyebilir, odalarınıza ait özellik ve imkânları ekleyebilir, sunum yapabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş rezervasyon sistemi ile internet üzerinden kolaylıkla online rezervasyon talepleri alabilirsiniz. Her bir rezervasyon talebi geldiğinde e-posta bildiriminin haricinde, ayrıca gsm numaranıza anında SMS ile bildirim yapılmaktadır.

First class otel scriptimiz, sınırsız çoklu dil (multilanguage)  özelliğine sahip olup otel, motel ve pansiyonunuzu ulusal bazda tüm dünyaya açabilir ve her ülke ve dilden rezervasyon talepleri alabilirsiniz. Ayrıca %100 Full Google SEO uyumu sayesinde diğer otel, motel ve pansiyon firmalarına oranla, ön plana çıkarak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Böylelikle Google’da ilk sayfalarda bulunarak daha çok potansiyel müşterilere erişebilirsiniz.

First class otel Scripti, tamamen modern internet teknolojileri HTML5 ve CSS3 ile dizayn edilmiş olup son derece güvenli ve stabil olarak çalışmaktadır. Tüm gerekli güvenlik tedbirleri alınarak güncel internet açıklarına karşı tüm testlerden başarıyla geçmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kullanımı çok kolay ve basit web sitesi yönetim paneli ile otel, motel ve pansiyonunuza ait tüm sayfalar rahatlıkla düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Yönetim paneli ile web sitenizdeki tüm alanların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Piyasada bulunan pahalı ve işe yaramaz otel ve pansiyon scriptlerinin yanında First class otel yazılımımız, sizin için düşünülmüş en iyisi ve ekonomik seçenek olarak hizmetinize sunulmuştur.

Eğer siz de gelişmiş ve profesyonel bir otel yazılımına ihtiyacınız bulunuyorsa, vakit kaybetmeden hemen first class otel scriptimize sahip olun

 

 

 

INDİRME LİNKİ : http://tr.link/4BO

 

VT : Virus TOTAL

Bir Cevap Yazın

Scroll to top