Loading...

News

Warez sanat okulu teması

Ücretli bir tema satın alırken dikkat etmemiz gereken ilk şeyihtiyaçlarımızı doğru belirlemek. İhtiyaçlarımızı tam olarak belirleyemezsek satın aldığımız tema bizi yarı yolda bırakabilir ve paramız boşuna gider ya da yapmak istediklerimizi yapamayız. Bir emlak sitesi yapacaksak daireler hakkında bilgileri girebileceğimiz ve bu konuda kullanıcıların arama yapmalarına imkan tanıyan bir tema bizim için uygun olacaktır bu özellikler olmayıp sadece görsel olduğu için tema alırsak bir süre sonra sorunlarla karşılaşırız. Bir gezi blogu yapıyorsak görselleri ön planda tutan, galeriler oluşturabileceğimiz sosyal medya tarafı güçlü bir tema seçmeliyiz. Kurumsal temalarda ise logo, reklam alanları, sitenin rengi, tipografisi gibi konularda dikkatli olmalıyız.
İkinci önemli nokta ise temanın güncelliği. Sizin kullandığınız wordpress sürümü ile uyumsuz bir tema alırsanız paranız direk çöpe gider. Bu nedenle güncel temaları seçmeye özen gösterin.
Birden fazla tema arasında kararsız kaldıysanız temanın aldığı yorumlar ve indirme sayısına bakıp bir görüşe varabilirsiniz.

 

İndir : http://link.tl/1FrfO

Rar şifresi : http://link.tl/1Fdc8

Bir Cevap Yazın

Scroll to top