Loading...

News

WordPress Rentacar Teması

Araç kiralama sektöründe bulunan bir çok rent a car scripti‘ni analizi yapıldıktan ve kullanıcı deneyimlerini test edildikten sonra ortaya çıkan WordPress Rent A Car temamızı sizlere sunmaya artık hazırız.

WordPress Rent A Car Teması
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi  WordPress Rent A Car teması olarak adlandırdığımız temamız diğer temalarımıza oranla biraz daha profesyonel ve premium özelliklere sahip bir tema oldu. WordPress alt yapısı kullanılan Rent A Car temamızda ek olarak özel yazılım desteği ile rezervasyon sistemi, 3 farklı para birimi, döviz kuru kontrolleri, kiralık araç ararken filtreleme özelliği ve kendi içinde hiçbir eklenti gerektirmeyen bir çok özellik eklendi.

Bilmeniz Gerekenler

  • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
  • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
  • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
  • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
  • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
  • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
  • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
  • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
  • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Tasarım
RENTAL, ekibimize başkanlık yapan ve aynı zamanda Grafik Tasarımcı olan Y. Emre ERCAN tarafından tasarlanmış olup, günümüz teknolojisine uygun özgün ve şık bir tasarıma sahiptir. Tasarımda ve yazılımdaki profesyonelliğin ortak bir meyvesi olan RENTAL, işinde uzman 2 farklı PHP Developer ve WordPress Coder tarafından yapılmıştır. Tüm bunlar birleşince seo uyumlu yazılıma ve benzersiz özelliklere sahip şık bir Rent A Car teması ortaya çıkmıştır.

Responsive (Mobil Uyumlu)
Günümüz teknolojisi düşünülerek ileriye dönük planlanan RENTAL teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da tema kullanıcılarının mobildeki müşteri için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden de rezervasyon alabilecek olan firmalar Google ve Sosyal Medya kanallarında yapacakları reklamlarla neredeyse hedefledikleri tüm kitleyi potansiyel müşteri olarak görebileceklerdir.

 

 

 

PLUGİNLERİ İÇİNDE DAHİLDİR

 

 

İNDİRME URL : http://link.tl/1FnSm

 

 

RAR PASS :  http://link.tl/1Fdc8

Bir Cevap Yazın

Scroll to top