Loading...

News

WarezM değişiyor !

WarezM Artık blog kısmında herhangi bir warez paylaşımı olmayacak bilindiği üzere telegram grubumuz 1K üyeye ulaştık @Ajgiel ‘in kurduğu Warezzers kanalı ile birlikte çalışmaya başladık. Öğrenciler için hemen para kazanıp, hem öğrenip , hemde siteye yararı olabileceğiniz düşünüyorum. WarezM daha çok içerik ve blog paylaşımlarına insanlara yararlı olacak paylaşımların yapacağı bir platforma dönüştürücez.

Paylaşımcılar link kısaltarak kendi parasını çıkaracak. Hem Google üzerinden hemde telegram üzerinden gelen hitler sayesinde aylık kazanç sağlayacak.

Paylaşım içerikleri ;
– Son bulunan açıklar ( Kaynak sağlanacak İNGİLİZCE ŞART )
– Son teknoloji haberleri
– Eğitim setleri
– Oyun açıkları,oyun hack tools
– Yararlı github projelerini detaylı kurup tanıtımını ve kurulumunu anlatacak ( yazılım bilgisi ve ingilizce gerekli )

Sizde bunlardan herhangi konularda paylaşım yapıp para kazanmak istiyorsanız https://t.me/warezm Telegram grubuna katılın ve bu konu altına hangi kategoride paylaşım yapabileceğinizi ve telegram adresinizi bırakın. Paylaşım için seçilecek arkadaşlar telegram’da admin olacaktır paylaşımı yapabilmesi için.

VIP üyeler için

VIP arkadaşlarımızın parasının karşılığını alamadığını düşünmeye başladım bu yüzden sadece VIP üyelerin bileceği ve görebileceği çok güzel bir sistem getiriyorum foruma VIP kategorisinde kısa süre içinde tanıtımı olacak. Scriptten daha çok günlük kullanacağınızın bir sisteminin ön duyurusunu şimdiden herkese yapalım 🙂

 

KONU LİNKİ

Bir Cevap Yazın

Scroll to top