Loading...

News

Warezden fazlası

Aylar sonra ilk yazının vlog tarzında bir yazı olabileceğini hiç düşünmemiştim, önceden deseydiniz de siktir çekerdim sanırım. Bu yazıyı WarezM olarak değil tamamı ile kişisel olarak yazıyorum. En son makalemi 6 ay önce paylaşmıştım oda kaostu eğer yanlış anımsamıyorsam. WarezM benim için sanırım tamamı ile kaostan ibaret bir site oldu, bir çok kişiyi karşıma aldım ve o kadar kişiyi karşıma almama rağmen pes etmedim….

Şimdi, Kavga ettiğin herkesi yanına çektin bu kadar mı geniş insansın sen diyorsunuzdur… Aslında benim baştan beri amacım oydu sanalda bazı şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüm ve Kavga ettiğim herkes ile Kürtler konseyi kurarak güzel bir birliktelik elde ettik bununda ekmeğini yakında bütün sanalda birlikte gösterecez sanırım…. (SIR)

Tabi bu zamanlarda yardım almadığım söylenirse kesin yalandır bir çok gizlik destekçim vardı hepsine teşekkür ederim şimdiden

Heryerde warezm var ! – Kalben 

WarezM yaklaşık 1.5 Yıldır bir çok mecra da aktivite gösteren farklı grup oldu, WarezM’i sadece teknoloji ile ilgilinenler değil. R10’da ticaret yapanlar, Telegramda karı kız kesmeye giden tayfa, Oyuncu tayfa hepsi duydu tabi bu kadar duyulabilir yapan ekibe teşekkür ediyorum. Bence bir level atlama daha vakti geldi.

 

Warez’den ÖTE

WarezM’i açtığımdan beri diğer sitelerden farkı olan birşey yaratmayı hedeflemiştim. İnsanlar WarezM’den x sitesini hackleyip ucuza sattığımı yada satmak istediğimi felan sanıyorlar. Aldığım arabanın taksidini warezm üyeliği ile çıkaracağımı felan mı sanıyorsunuz banka bana aylık 15 dolar getirirsen dekontunu evine yollarız bu ayı borçsuz geçirirsin demiyor. Tam tersi şu kadar parayı getirmezsen kafasına oturursun diyor. Yani WarezM benim için gelir kaynağı değildir buradan gelen sunucu masrafına gidiyor kendini taşıyor.

Yeni Geldim EK işten

Forum ile ilgili saçma sapan videolar ve şikayet konuları gördüm. Onlara da bir güzel geçireyim, pardon değinmek istedim… CodeCanyon üzerinden script  veya tema beğenip Google amcadan nulledini bulduktan sonra Google’daki basic yazılım bilgisi ile düzenleyip bir kaç özellik ekleyerek o yazılımın sahibi siz olmadığınız gibi o projede bir hakkınız olduğu anlamına gelmiyor. Anladım sizde devire ayak uydurmaya çalışıp para kazanmaya çalışıyorsunuz en doğal hakkınız ve saygı duyarım ama size ait olmayan birşey üzerinden hem bilgisiz şekilde para kazanıp hemde Egon için kendi kanalında ana bacı katıp tehditler savuramazsın. Şuana kadar konusunun veya scriptinin silinmesini isteyen bütün TÜRK firmalarını ikiletmeden scriptlerini kaldırdık ve tekrar da paylaşmadık. Max bekleme süreleri ise 2 gündü….

 

Her Daim İÇİNİZDEYİZ

WarezM, warez paylaşımından çok eğitime önem veren bir sitedir , lk açtığım gün bile coding ile ilgili kategoriler baştaydı ve onlara özel kısımlar yapıldı. WarezM v3 ile birlikte Yarışmalar, Coding Konuları, Eğitim etkinlikleri ve bir çok şey gerçekleşecek.He bunları yaparken de işi bilmeyip ticaret yapmaya çalışıp aynı şekilde tehdit savuran insanların scriptlerini de forumdan indirebilecekler. Peki hepimizi V3 de neler mi bekliyor gelin birlikte öğrenelim;

 

V3 de neler var ?

  • 200 binden fazla Kitap PDF’i WarezM e yükleyeceğiz
  • Tam bir CMS script kütüphanesi olacak.(WordPress, Opencart , Joomla vb.)
  • WarezM üyeler arasında konuşabileceği ve üyelerin avantajını takip edebileceği bir mobil uygulaması yolda
  • SEO Analizi, Rapor ve bu tarzımsı yapay zeka sistemleri de forumda olacak.

Kısaca V3 Gerçekten hayatınıza çok şey katacak özellikle yazılımcı arkadaşlar için bu arada 2021 itibarı ile tamamı ile Davetiyeli sisteme geçiş yapıyoruz artık hesabınız yoksa gider Telegram üzerinden kod isteyebilirsiniz.

 

 

 

Sanırım bi kaç ay daha benden yazı çıkmaz gibi duruyor şimdiden herkesin yeni yılını kutlarım ve mutlu huzurlu bir yıl geçirmesini diliyorum.

 

 

Bir Cevap Yazın

Scroll to top